Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech Marathon M705

Kodi i produktit:
78828
EAN:
5099206023901
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
40
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech Marathon M705 është maus me dizajn ergonomik shumë elegant dhe praktik për përdorim, i përshtatshëm për përdorim me dorën e djathtë. Ky maus është i pajisur me një set standard të butonave dhe bën pjesë në kategorinë e pajisjeve pa kabllo që operojnë në një shtrirje të frekuencave prej 2.4 GHz. Po ashtu, Logitech Marathon M705 është i pajisur me sensor laserik me rezolucion të lartë prej 1000 dpi për të siguruar lëvizje pa pengesa dhe me precizitet të jashtëzakonshëm të mausit. Përparësi e këtij mausi është edhe bateria që mund të zgjas deri në tre vite, varësisht prej shpeshtësisë së përdorimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206023901
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-001950
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
109
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech Marathon M705 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE