Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech MX Vertical, i zi

Kodi i produktit:
243389
EAN:
5099206081901
Numri i butonëve:
4
Trashësia [mm]:
120
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MX Vertical Logitech sjell dizajnin modern, ergonominë e përsosur dhe performancën e lartë të mausit. Ky lloj mausi është zhvilluar për të zvogëluar tendosjen e muskujve, për të zvogëluar presionin e duarve dhe për të përmirësuar pozicionin tuaj të dorës në punë. Këndi unik i miut vertikal 57 ° MX zvogëlon presionin në dorë, ndërsa gishti i madh është duke qëndruar në mënyrë të qetë tek mbështetja. Vetitë kryesore: 4x më pak lëvizje dore. I këndshëm për të prekur. Sipërfaqja e gomëzuar. Sensori me saktësi të lartë me rezolucion deri në 4000 DPI. Rrotullim preciz me butonin. Jeta e baterisë deri në 4 muaj në një mbushje të vetme. Pairing me deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë. Tre mënyra për t'u lidhur - Bluetooth, kabllo USB-C dhe marrësi Logitech Unifying.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206081901
Ergonomia:
Egronomik, vertikal, për djathtak
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
79
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)
Kodi i prodhuesit:
910-005448
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia [mm]:
78,5
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech MX Vertical edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE