Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Modecom MC-WM10S, i zi / kuq

Kodi i produktit:
245209
Ergonomia:
Për djathtakë
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
105
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus optik modern, teknologji wireless me 2.4 GHz, bateri e fuqishme, microswitches ultra të qeta, dizajn klasik dhe elegant, dizajn ergonomik, senzorë optik me 1600 DPI, të kuqe të zezë.Vjen në ngjyrë të zezë / kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi i prodhuesit:
M-MC-WM10S-500
Lansuar:
19. 9. 2018
Lartësia [mm]:
37
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
Modecom
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.eu

Bashkangjitja Maus Modecom MC-WM10S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE