Maus pa kabllo Apple Magic 2

Kodi i produktit:
183395
EAN:
888462647793
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Rrota:
Touch (me prekje)

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple Magic Mouse 2 është maus me wireless i prodhuar nga Apple, i cili ka mobilitet të shkëlqyer, precizitet të lartë dhe ka një bateri rimbushëse Li-thion. Sipërfaqja e tij multi-touch ju lejon ta kontrolloni në mënyrë të lehtë. Teknologjia e integruar Bluetooth mban një lidhje të besueshme në një distancë deri në 9 metra.

Vlerësimet

Shume i mire, veq po presim tash me dal edhe versioni me ngjyre hiri te mbyllet :-))
Faleminderit Gjirafa, produkti ka ardh ne kohe.
Produkti ka arrit shpejt, shume i kenaqur!
Super
Perfect
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
888462647793
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57,1
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
MLA02ZM/A
Lansuar:
23 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
21,6
Lëvizje me prekje (touch):
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Pesha [g]:
99
Prodhuesi:
Apple
Rrota:
Touch (me prekje)
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
113,5

Bashkangjitja Maus pa kabllo Apple Magic 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE