Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pa kabllo Genius NX-7000, i kuq

Kodi i produktit:
177468
EAN:
4710268250852
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109110

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius NX-7000 është maus shumë ekonomik që përmban sensorin Blue Eye. Është maus optik me wireless që ka një sensor të rezolucionit të lartë HD me 1200 dpi, që është shumë efikas edhe në shpenzimin e energjisë. Ky maus ka një palë butona klasik dhe rrotën rrotulluese. Transferimi i të dhënave bëhet në një frekuencë prej 2.4GHz. Me prerjen e tij asimetrike është shumë i lehtë të kapet me të dyja duart. Dimensionet e këtij produkti janë 99 x 59 x 39.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250852
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109110
Lansuar:
28 Gusht 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
BlueEye
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus pa kabllo Genius NX-7000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE