Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pa kabllo Genius NX-7015

Kodi i produktit:
182800
EAN:
4710268250951
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119102

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Genius ka një gamë të gjerë në prodhimin e pajisjeve elektronike për kompjuter apo laptop. Tani iu ofron mundësinë të keni mausin wireless i serisë NX-7015. Mausi ka një dizajn të shkëlqyer dhe ofron rehati për përdoruesin dhe gjithashtu ka një ngjyrë të kaftë e cila i ofron një pamje të mirë ambientit ku ju e përdorni. Mausi për lidhje me kompjuter ka microUSB e cila është shumë e vogël dhe nuk hiqet lehtë nga porti ku është vendosur në rast aksidenti. Mausi ka një ndjeshmëri prej 800 / 1200 / 1600 dpi. Është i dizajnuar që të përdoret në të dy duart, dhe për përdorimin e tij ka nevojë për bateri të tipit AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250951
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119102
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
79
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
BlueEye
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus pa kabllo Genius NX-7015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE