Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pa kabllo Genius NX-7015

Kodi i produktit:
182804
EAN:
4710268251613
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119104

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius NX-7015 është maus që funksionon me Wi-Fi, i cili përdorë teknologjinë më të avancuar, gjë që e bën ideal për ta pasur. Teknologjia BlueEye që mausi përdorë është teknologji e avancuar që e rritë performancën e lëvizjeve në kompjuter. Aplikacioni SmartGenius që mausi përmban, iu lejon ta konfiguroni mausin në atë mënyrë që t’iu përshtatet dhe plotësojë të gjitha nevojat tuaja. Mausi ka një set butonash të integruar që iu mundësojnë ti zmadhoni gjërat, me vetëm një klik. Genius NX-7015 ka një dizajn unik që ofron lëvizje shumë të lehta në kompjuter, i cili ka një ndjeshmëri prej 800-1600 dpi. Mausi ka bateri të modelit AA dhe peshon 79 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251613
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119104
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
79
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
BlueEye
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus pa kabllo Genius NX-7015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE