Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo Logitech M185, i hirtë

Kodi i produktit:
92725
EAN:
5099206027282
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
90
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Logitech Wireless M185 është një maus optik për përdorim të përditshëm. Paraqet një model pa kabllo me sensor i cili përfshin rezolucion të mjaftueshëm. Mausi ka dizajn të përshtatshëm i cili e bën atë të lehtë për t'u përdorur nga të gjithë individët. Posedon tre taste universale dhe një vegël për rrëshqitje. Modeli përfshin teknologjinë pa kabllo 2.4 GHz dhe interface USB. Ky maus vjen në ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206027282
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-002238
Lansuar:
8 Qershor 2011
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
167
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus pa kabllo Logitech M185 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE