Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pa kabllo Logitech M185, i kaltër

Kodi i produktit:
92621
EAN:
5099206028852
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
90
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi Logitech Wireless M185 është një maus optik për përdorim të përditshëm. Paraqet një model pa kabllo me sensor i cili përfshin rezolucion të mjaftueshëm. Mausi ka dizajn të përshtatshëm i cili e bën atë të lehtë për t'u përdorur nga të gjithë individët. Posedon tre taste universale dhe një vegël për rrëshqitje. Modeli përfshin teknologjinë pa kabllo 2.4 GHz dhe ndërfaqe USB. Ky maus vjen në ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206028852
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-002239
Lansuar:
8 Qershor 2011
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
167
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE