Maus pa kabllo Rapoo M10, i portokalltë

Kodi i produktit:
193284
EAN:
6940056109309
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60,75
Kategoria e peshës:
E lehtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rampoo M10 është maus pa kabllo me dizajn elegant ergonomik dhe dimensione shumë kompakte që në mënyrë të përkryer përshtatet në dorën tuaj. Ky maus është i pajisur me senzor optik me rezolucion të lartë prej 1000 dpi që garanton për reagueshmëri të shpejtë dhe precizitet të jashtëzakonshëm. Ky maus është i pajisur me gjithsej 3 butona. Lidhja pa kabllo e këtij mausi me kompjuterin tuaj realizohet përmes nano receiver-it i cili kyçet në portin e USB së kompjuterit dhe operon në frekuenca prej 2.4 GHz duke mundësuar kështu përdorimin e mausit edhe në një distancë prej 10 m dhe në kënd prej 360°.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6940056109309
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60,75
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
6940056109309
Lansuar:
24 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
38,1
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Rapoo
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
98,3

Bashkangjitja Maus pa kabllo Rapoo M10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE