Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo Yenkee YMS 2015BE Monaco, i kaltër

Kodi i produktit:
198232
EAN:
8590669176953
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi pa tela YMS 2015BE Monaco nga prodhuesi Yenkee ka formë të thjeshtë dhe është ideal për përdorim në llaptop. Ofron jetëgjatësi të madhe të baterisë, detektim të lehtë dhe të shpejtë të lëvizjes me anë të senzorëve optik. Mund të përdoret në cilëndo sipërfaqe. Modeli iu përshtatet personave që punojnë me dorën e djathtë dhe atyre me të majtën. Natyrisht, mausi ka treshen e zakonshme të tasteve ku i treti ndahet me rrotën rrëshqitëse. Mausi mund të lidhet me kompjuter për mes një nano pranuesi USB i cili sot gjendet më madhe në kompjutera. Përparësia e pranueseve të vogël është në ato raste kur iu duhet ta bartni me vete llaptopin dhe mund ta lini të lidhur mausin në portin USB. Mausi YMS 2015BE Monaco është i pajisur me senzor optik prej 1000 dpi. Ka tre tastet e zakonshme. Furnizohet me energji nga dy bateri AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669176953
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
YMS 2015BE
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
32
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
YENKEE
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
115

Bashkangjitja Maus pa kabllo Yenkee YMS 2015BE Monaco edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE