Maus Rapoo 7200M, i kuq

Kodi i produktit:
250715
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6940056180421
Lansuar:
7. 12. 2018
Lidhësit:
USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6940056180421
Lansuar:
7. 12. 2018
Lidhësit:
USB
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Rapoo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE