Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Rapoo 7200M, i kuq

Kodi i produktit:
250715
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6940056180421
Lansuar:
7. 12. 2018
Lidhësit:
USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni përdorimin e thjeshtë të mausit praktik dhe kompakt i cili vjen me teknologjinë Wi-Fi. Rapoo është shoqëruesi ideal i laptopit tuaj dhe mund të përdoret edhe në shtëpi por edhe në rrugë ku nuk do të zë shumë vend dhe është i gatshëm për përdorim. Ka 6 butona duke përfshirë edhe butonin e rrotës, ofron performancë të lartë dhe ka senzorin optik me rezolucion të lartë i cili mundëson lëvizjen e saktë të kursorit. Mbështët teknologjinë Bluetooth 3.0, 4.0 dhe posedon opsionin e “ndërrimit inteligjent mes paisjeve” ku mund të lidhen deri në 3 paisje të ndryshme. Bateria zgjat deri në 9 muaj falë teknologjisë të avancuar Rapoo që mundëson kursimin e saj. Vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6940056180421
Lansuar:
7. 12. 2018
Lidhësit:
USB
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Rapoo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë

Bashkangjitja Maus Rapoo 7200M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE