Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Rapoo MT350, i zi

Kodi i produktit:
256374
EAN:
6940056179357
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61.9
Kodi:
6940056179357

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6940056179357
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61.9
Kodi:
6940056179357
Lansuar:
9. 3. 2019
Lartësia [mm]:
33.5
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Rapoo
Rrota:
Mekanike
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Trashësia [mm]:
93,3

Bashkangjitja Maus Rapoo MT350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE