Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Wi-Fi Xiaomi, artë

Kodi i produktit:
232658
EAN:
6970244526212
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Wi-Fi
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus portativ Wi-Fi Xiaomi Ju mund të lidhni këtë maus në pothuajse çdo gjë. Ka një marrës mini USB dhe teknologji Bluetooth, dhe lidhet lehtë me një kompjuter, tabletë, telefon ose pajisje të tjera. Ky maus ka një dizajn shumë të përshtatshëm, fuqizohet nga 2 bateri AA dhe ka dimensionet: 110.2 x 57.2 x 23.6 mm. Posedon material plastik ABS dhe alumini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526212
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57,2
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
15871
Lansuar:
14. 3. 2018
Lartësia [mm]:
23.6
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
77.5
Prodhuesi:
Xiaomi
Rrota:
Mekanike
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Wi-Fi
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
110,2

Bashkangjitja Maus Wi-Fi Xiaomi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE