Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus wireless Hama Milano, e kuqe

Kodi i produktit:
230428
EAN:
4007249539434
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi wireless Hama Milano ofron funksionim të lehtë dhe lidhje të besueshme wireless pa ndërhyrje, me mundësinë për të kaluar në mes 1000, 1500, 2000, 2400 dpi. Mini-marrësi wireless e bën atë shoqëruesin ideal për laptopin tuaj dhe në lëvizje. Mausi Milano është i pajisur me një marrës miniaturë USB, të cilin mund ta ruani lehtësisht në brendësi të mausit. Me përmasat e tij prej 6.1 x 3.3 x 9.5 cm, mausi është i përsosur për punën tuaj në zyrë. Përshtatet në mënyrë të përsosur në sajë të përmasave të tij dhe është kompakt dhe praktik. Ky maus ka gjithsej 6 butona dhe teknologji wireless 2.4 GHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249539434
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61
Kodi i prodhuesit:
53943
Lansuar:
12. 2. 2018
Lartësia [mm]:
33
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Hama
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
95

Bashkangjitja Maus wireless Hama Milano edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE