Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad SteelSeries QcK+ Limited, i zi

Kodi i produktit:
212117
EAN:
5707119031257
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
63700
Lartësia [mm]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 4.00   (14%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspadi SteelSeries QcK vjen me dizajn cool nga prodhuesi i njohur i aksesorëve për lojëra enkas për të pasionuarit e lojërave FPS. Ky mausepad ofron saktësi të jashtëzakonshme, përputhshmëri dhe stabilitet. Sipërfaqja e butë përbëhet nga qindra mijëra pjesë të vogla të cilat e bëjnë atë shumë të përshtatshëm për lëvizje me maus. Mauspadi ka dimensione 450 x 400 mm dhe trashësi prej 3mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031257
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
63700
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mauspad SteelSeries QcK+ Limited edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE