Mauspad SteelSeries QcK+ Limited, i zi

Kodi i produktit:
212117
EAN:
5707119031257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
63700
Lansuar:
19. 4. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

€39.50 * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €3.29 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspadi SteelSeries QcK vjen me dizajn cool nga prodhuesi i njohur i aksesorëve për lojëra enkas për të pasionuarit e lojërave FPS. Ky mausepad ofron saktësi të jashtëzakonshme, përputhshmëri dhe stabilitet. Sipërfaqja e butë përbëhet nga qindra mijëra pjesë të vogla të cilat e bëjnë atë shumë të përshtatshëm për lëvizje me maus. Mauspadi ka dimensione 450 x 400 mm dhe trashësi prej 3mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
63700
Lansuar:
19. 4. 2017
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mauspad SteelSeries QcK+ Limited edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE