Mbajtës CONNECT IT A6BK për monitor 13-42"

Kodi i produktit:
199135
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Lëvizshme:
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Trashësia [mm]:
262
Rrotullimi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi CONNECT IT A6BK ofron thjeshtësi gjatë instalimit të tij në mure. Është i dizajnuar për monitor me ekran prej 13-42" (33cm deri në 107 cm). Lejon rrotullimin e ekranit për ± 15 ° dhe ± 90 °. Njëkohësisht mund t'a rrotulloni ekranin edhe për 360 shkallë. Distanca në mes monitorit dhe murit është 92-257 mm. Pesha maksimale që lejon ky mbajtës është 20 kg. Mbajtësi përkrah VESA 75X75, 100X100, 200X100 dhe 200x200. Ajo është e pajisur edhe me një mbajtëse kabllosh, me qëllim që të mos i lejon të bien. Dimensionet e produktit janë 230 x 262 mm me peshë prej 1.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
E rrotullueshme:
EAN:
8595610609009
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
230
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
CI-785
Largësia maksimale prej murit [cm]:
25,7
Lartësia [mm]:
230
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Për dorë:
Pesha [kg]:
1,6
Prodhuesi:
Connect IT
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
262
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE