Mbajtës televizori Stell SHO 1005 për 40"- 70"

Kodi i produktit:
63501
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Lëvizshme:
Trashësia [mm]:
115
Rrotullimi:
Prodhuesi:
Stell

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi i televizorit i ofruar nga kompania Stell është i përshtatshëm për televizorët LCD dhe Plazma që kanë diagonale prej 40" deri në 70". Kjo mbajtëse instalohet shpejt dhe lehtë në mur, pasi që ka të gjitha mjetet e duhura për instalim. Kjo mbajtëse ofron mundësi të rrotullimit prej +/- 90°, anim prej -15° dhe mundësi të vendosjes së televizorit me largësi nga muri prej 11.5 deri në 66.5 cm. Struktura e mbajtësit e punuar nga çeliku është e përshtatshme për pajisjet me peshë deri 80 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669083862
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
815
Kapaciteti maksimal [kg]:
80
Kodi i prodhuesit:
8590669083862
Lansuar:
10 Maj 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
66,5
Lartësia [mm]:
510
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Stell
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
115
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE