Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS218j DiskStation 2x3TB, i bardhë

Kodi i produktit:
225799
EAN:
8595184272456
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
462.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ashtu si një re private DiskStation DS218j është pjesë e një sërë pajisjeve universale bazë NAS për ruajtjen e të dhënave në shtëpi dhe në cloud. Si e tillë, ajo përdor dy disqe dhe karakterizohet me transferim të shpejtë të të dhënave dhe konsumimi të ulët të energjisë. Backup Cloud Station për mbrojtjen e kompjuterit Duke përdorur teknologjinë inkrementale në kohë reale, të dhënat e ruajtura në kompjuterin tuaj mund të mbështeten menjëherë në Synology NAS. Me përdorim minimal të burimeve të sistemit, kjo paisje krijon një cloud të plotë privat dhe të sigurt. - Cloud Station është një zgjidhje e optimizuar për mbështetjen e kompjuterëve. Me teknologjinë Plug-in Backup, Cloud Station mbështet vetëm fajllat e ndryshuar dhe i ndan ato në pjesë edhe më të vogla, duke kërkuar resurse shumë më pak të sistemit sesa metodat tradicionale të rezervimit . - Cloud Station Backup krjon kopje të plotë në kohë reale. Në rastin e të dhënave më të mëdha, backup-u në kohë reale, mund të parandalojë humbjen e madhe të të dhënave, nëse sistemi fiket. Sinkronizoni fajllat në pajisje të ndryshme Cloud Station Suite ofron sinkronizim të të dhënave në kohë reale në të gjitha pajisjet siç janë kompjuterët, pajisjet celulare ose pajisjet e tjera të Synology NAS kurdoherë që fajlli është edituar. Funksioni "Intelliversioning" ruan versionet më të rëndësishme të fajllave dhe siguron shfrytëzim më të mirë të hapësirës së magazinimit. Qasje e lehtë në fajlla Lejon qasje në fajllat në Synology NAS në Internet pa u shqetësuar që të vendosni rregullat e transmetimit të portit, DDNS ose cilësime të tjera të komplikuara të rrjetit. QuickConnect ju lejon të lidheni me një adresë të thjeshtë dhe të personalizueshme (të tilla si https://customID.quickconnect.to), kështu që ju mund të merrni qasje të menjëhershme në multimedia ose fajlla pune në çdo kompjuter tjetër Windows / Mac / Linux, laptop ose pajisje celulare. Integrimi me celularët Aplikacionet celulare Synology janë të dizajnuara për të siguruar qasje të shpejtë dhe të sigurtë në të dhëna pa marrë parasysh se ku jeni. Për shembull, shërbimet audio, foto ose video janë në dispozicion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595184272456
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225,5
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
DS218j 6T
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
0,88
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology DS218j DiskStation 2x3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE