Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Samsung EP-TA20EBECGWW, 2A, USB-C, i zi

Kodi i produktit:
233206
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8806088844343
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung me famë botërore është një lider në elektronikë. Kjo kompani është e specializuar në teknologji të bardhë, televizorë, kamera digjitale dhe celularë. Këtë herë Samsung ka përgatitur një karikues portativ EP-TA20EBECGWW. Ky karikues 15 W me kabllo USB / USB-C (1.5 m) përdoret për të karikuar elektronikë portative të pajtueshme. Pajisja mbështet karikimin përshtatës, përdor një tension prej 100-240 V dhe rrymë prej 2 A.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8806088844343
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
EP-TA20EBECGWW
Lansuar:
22. 3. 2018
Lidhësit:
USB-C
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE