Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Patriot Burst - 240GB

Kodi i produktit:
221212
EAN:
814914023938
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
TRIM:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi shpejtësi më të madhe të transferimit të të dhënave dhe siguri më të madhe, atëherë kjo është zgjidhja juaj e duhur. Disku i llojit SSD i prodhuar nga kompania Patriot Burst ka një kapacitet prej 240GB dhe lidhet me kompjuter nëpërmjet platformës SATA 6 Gb / s. Aksesori arrinë shpejtësi deri në 555 MB / s dhe 500 MB / s respektivisht, mbështet funksionet SMART dhe TRIM, nuk kërkon defragmentim, është shumë rezistent ndaj shokut apo goditjeve, dhe konsumon shumë pak energji.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
814914023938
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
60 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
80
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
PBU240GS25SSDR
Lartësia [mm]:
7
Leximet IOPS:
80 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
78,6
Prodhuesi:
Patriot
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
555
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
500
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com

Bashkangjitja SSD Patriot Burst - 240GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE