Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Kingston DataTraveler SE9 G2, 64 GB

Kodi i produktit:
166308
EAN:
740617237757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/64GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Memoria portative USB Kingston DataTraveleor SE9 G2 është e mbështjellur nga materiali prej metali me shkëlqim dhe ka një vrimë në fund, e cila iu lejon ta varni jo vetëm si ruajtës të të dhënave, por edhe si një aksesor interesant të modës. Kjo memorie portative iu ofron qasje të shpejtë në të dhëna. Madhësia e vogël e bën atë të përkryer për laptopin apo tabletin tuaj, kurse konstrukti i qëndrueshëm prej metali ofron siguri të lartë për të dhënat tuaja të rëndësishme. Kjo memorie portative USB ka shpejtësi të leximit të të dhënave deri në 100Mbps. Ajo përdor lidhës me interface USB 3.0.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617237757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DTSE9G2/64GB
Lansuar:
28 Janar 2015
Lartësia (mm):
12,2
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
15
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
4,6
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE