Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Samsung Micro SDXC EVO Plus 128GB UHS-I U3 + SD adapter

Kodi i produktit:
213543
EAN:
8806088676548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MC128GA/EU
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 
Ju kurseni : 17.00   (32%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

microSD-ja "Samsung Micro SDXC" vjen me hapësirë 128GB, me shpejtësi 10MB/, dhe mund të arrij deri në 100MB/s në leximin e të dhënave dhe 90MB/s në kopjimin e të dhënave nëpërmjet UHS-I (U3) platformës. Brenda pakos gjindet dhe adapteri SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088676548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MC128GA/EU
Numri i adapterëve:
1
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kartë memorie Samsung Micro SDXC EVO Plus 128GB UHS-I U3 + SD adapter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE