Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Samsung Micro SDXC EVO Plus 128GB UHS-I U3 + SD adapter

Kodi i produktit:
213543
EAN:
8806088676548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MC128GA/EU
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 
Ju kurseni : 24.00   (45%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

microSD-ja "Samsung Micro SDXC" vjen me hapësirë 128GB, me shpejtësi 10MB/, dhe mund të arrij deri në 100MB/s në leximin e të dhënave dhe 90MB/s në kopjimin e të dhënave nëpërmjet UHS-I (U3) platformës. Brenda pakos gjindet dhe adapteri SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088676548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MC128GA/EU
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kartë memorie Samsung Micro SDXC EVO Plus 128GB UHS-I U3 + SD adapter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE