Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Microphones Snowball iCE, i bardhë

Kodi i produktit:
221706
EAN:
836213001974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1974
Lansuar:
2. 9. 2017
Pesha [g]:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofoni Blue Snowball është fjala e fundit e teknologjisë nëse po kërkoni për një mikrofon që transmeton zërin qartë dhe pastër, sikur në një studio profesionale.

Lidhet me pajisjet e tjera me një kabëll USB. Transmeton zë në frekuencë prej 40Hz deri në 18 kHZ dhe është shumë efikase në eleminimin e zhurmave të padëshiruara të ambientit. Vjen me një trekëmbëz ku mund të vendoset mikrofoni, perimetër 325m dhe peshon 420g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
836213001974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1974
Lansuar:
2. 9. 2017
Pesha [g]:
460
Prodhuesi:
Blue Microphones
Raporti i bitëve:
16+
Raporti [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE