Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Yeti Nano, i hirtë

Kodi i produktit:
251016
EAN:
836213000281
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0281
Lansuar:
11. 12. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yeti Nano është një mikrofon premium USB podcast për cilësi në studio, prodhim video YouTube, streaming lojrash, Skype / VoIP dhe thirrje me zë. Frymëzuar nga paraardhësi i mëparshëm i Yete, por sigurisht i përmisuar, Yeti Nano përmban cilësi zanore 24-bit, dizajn kompakt dhe funksionalitet plug-and-play për transmetim të menjëhershëm.

Dy kapsula të reja të mikrofonit janë përshtatur posaçërisht për të kapur zërin tuaj me saktësi dhe detaje të jashtëzakonshme. Përveç kësaj, Yeti Nano mbështet regjistrimin me cilësi të lartë 24-bit / 48kHz, kështu që podcast, video ose Twitch mund të kenë saktësisht vlerën e prodhimit që meritojnë.

Mikrofoni ka frekuencë 20Hz - 20kHz, furnizim me energji 5V 150mA dhe 48 kHz sampling rate. Volumi maksimal 120dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
836213000281
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0281
Lansuar:
11. 12. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
630
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE