Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Peach Auto Micro Cut

Kodi i produktit:
265695
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes faqe:
350
Kapaciteti i kovës litra:
20
Lansuar:
26. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Copëtoni sigurt dhe shpejt dokumentet e panevojshme që vetëm sa ju zënë vend në tavolinën tuaj të punës. Ky copëtues mund të copëtoj deri në 10 fletë në të njëjtën kohë, të cilat më pas shkojnë në shportën e mbeturinave me kapacitet deri në 23L. Produkti është i përshtatshëm për zyrë dhe për shtëpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes faqe:
350
Kapaciteti i kovës litra:
20
Lansuar:
26. 7. 2019
Pesha g m2:
80
Pesha në kg:
4.8
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE