Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Peach PS500-95

Kodi i produktit:
240569
EAN:
7640182380892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
24
Kapaciteti i kovës [litra]:
30
Kodi i prodhuesit:
PS500-95

Si të porosisim në Gjirafa50?

351.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një copëtues me performancë të lartë, i cili brenda 30 minutave copëton deri në 3600 fletë. Përveç performancës së lartë, ju do të vlerësoni një copëtim të plotë në sajë të copëtuesit cross-cut . Copat e prera janë me të vërtet të vogla, ku një copë A4 krijon deri në 420 grimca. Volumi i shportës është 30 l, kurse niveli i zhurmës është 65 dB. Dimensionet e copëtuesit janë 41 x 30.5 x 62 cm dhe peshon 16 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640182380892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
24
Kapaciteti i kovës [litra]:
30
Kodi i prodhuesit:
PS500-95
Lansuar:
8. 8. 2018
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
410 x 305 x 620
Pesha në kg:
16+
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE