Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Peach PS500-95

Kodi i produktit:
240569
EAN:
7640182380892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
24
Kapaciteti i kovës [litra]:
30
Kodi i prodhuesit:
PS500-95

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një copëtues me performancë të lartë, i cili brenda 30 minutave copëton deri në 3600 fletë. Përveç performancës së lartë, ju do të vlerësoni një copëtim të plotë në sajë të copëtuesit cross-cut . Copat e prera janë me të vërtet të vogla, ku një copë A4 krijon deri në 420 grimca. Volumi i shportës është 30 l, kurse niveli i zhurmës është 65 dB. Dimensionet e copëtuesit janë 41 x 30.5 x 62 cm dhe peshon 16 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640182380892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
24
Kapaciteti i kovës [litra]:
30
Kodi i prodhuesit:
PS500-95
Lansuar:
8. 8. 2018
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
410 x 305 x 620
Pesha në kg:
16+
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE