Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letrash Peach Cross Cut PS500-46

Kodi i produktit:
265712
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7640182388560
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i kovës litra:
15
Kodi:
PS500-46

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkatërroni dokumente të panevojshme në mënyrë të sigurtë dhe rafte letre që grumbullohen në tavolinën tuaj në shtëpi ose në zyrë, me një grirëse letrash P-4 me operim të qetë. Grirësja ka një gjerësi prerëse prej 4x35 mm. Ju mund të shkatërroni me siguri dokumentet konfidenciale. Niveli i sigurisë është P4. Në të njëjtën kohë copëton deri në 10 fletë ose karta krediti, CD / DVD dhe i shkurton ato në grimca miniaturë që futen në një kosh të plehrave 15 L me një dritare të tejdukshme, duke ju dhënë një përmbledhje të mirë të mënyrës se si është mbushur koshi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7640182388560
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i kovës litra:
15
Kodi:
PS500-46
Lansuar:
27. 7. 2019
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat mm:
360 x 245 x 410
Pesha g m2:
80
Pesha në kg:
5.7
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE