Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letrash Sencor SSK 361

Kodi i produktit:
259722
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes mm:
5
Gjerësia hyrëse mm:
220
Kapaciteti i grisjes faqe:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grisni dokumente të panevojshme dhe grumbuj letrash që grumbullohen në tryezën tuaj me një grirëse me funksionim ekonomik dhe shumë të qetë. Grisni deri në 6 fletë A4 në një kohë në kube 5 x 38 mm. Mbeturinat e grimcuara përfundojnë në një shportë 11L që ka një dorezë të ndërtuar për operim të lehtë. Kjo grirëse ka nivel të zhurmës më të ulët se 70 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes mm:
5
Gjerësia hyrëse mm:
220
Kapaciteti i grisjes faqe:
6
Kapaciteti i kovës litra:
11
Kodi:
8590669262953
Lansuar më:
18. 4. 2019
Lloji i prerjes:
Gjatësor
Përmasat mm:
293 x 150 x 350
Pesha g m2:
80
Pesha në kg:
3.3
Prodhuesi:
Sencor
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE