Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Prerës Rexel CL120

Kodi i produktit:
156593
EAN:
5028252250436
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e prerjes [mm]:
460
Kapaciteti i prerjes:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

REXEL ClassicCut CL120 A3 është një mjet i thjeshtë për prerje, i projektuar kryesisht për përdorim në shtëpi dhe zyra të vogla. Leva prerëse me presion ka një teh me vetë-mprehje që është bërë prej një çeliku të veçantë. Prodhuesi i ka kushtuar rëndësi edhe sigurisë, për këtë arsye janë të pranishëm edhe mbrojtësit e plastikës dhe kyçëset e tehut në rast të mospërdorimit të gjatë të tij. Shkallëzimet ndihmëse të vendosura në trupin e prerësit përdoren për të lehtësuar prerjen precize në formate të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252250436
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e prerjes [mm]:
460
Kapaciteti i prerjes:
10
Kodi i prodhuesit:
2101971
Lansuar:
25 Korrik 2014
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE