Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prerëse Peach PC100-18

Kodi i produktit:
198166
EAN:
7640155895323
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i prerjes:
6
Kodi i prodhuesit:
PC100-18

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peach PC100-18 është një prerës multifunksional i cili ka një levë me teh dhe një rrotë prerëse. Është punuar nga çeliku dhe nuk ka nevojë për mprehje. Teku është shumë i mprehtë dhe zgjat për shumë vite. Ky prerë është i përshtatshëm për prerjen e letrave të formatit A4. Ka kapacitet të prerjes së 6 faqeve prej 80 g / m2. Dimensionet e tij janë 42 x 19.5 x 5.3 cm dhe pesha e tij është 1.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640155895323
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i prerjes:
6
Kodi i prodhuesit:
PC100-18
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE