Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prerëse Rexel ClassicCut

Kodi i produktit:
156592
EAN:
5028252250429
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e prerjes [mm]:
305
Kapaciteti i prerjes:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Preresja klasike ClassicCut REXEL CL100 A4, është një mjet i thjeshtë i projektuar për prerje kryesisht për përdorim në shtëpi dhe zyra të vogla. Vjen me një teh vetë-mprehës, dhe me jetëgjatësi të gjatë. Prodhuesi ka menduar për elementet e nevojshme të sigurisë dhe për këtë arsye nuk janë shtuar mbrojtëset plastike dhe tehu mund të bllokohet në rast se nuk përdoret për kohë të gjatë. Pesha ndihmëse në teh është përdorur për të lehtësuar prerjen në formate të ndryshme. Pajisja mund të shkurtojë deri në 10 fletë të letrës 80g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252250429
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e prerjes [mm]:
305
Kapaciteti i prerjes:
10
Kodi i prodhuesit:
2101970
Lansuar:
25 Korrik 2014
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE