Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rexel SmartCut A100, A4

Kodi i produktit:
156590
EAN:
5028252250337
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e prerjes [mm]:
300
Kapaciteti i prerjes:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Rexel ka hedhur në treg SmartCut A100, A4 e cila është një presë e lehtë dhe e thjeshtë e dizajnuar kryesisht për përdorim të brendshëm. Ndarjet ndihmëse në trupin e prerëses përdoren për të lehtësuar përshtatjen në formate të ndryshme. Kapaciteti i pajisjes mund të presë deri në 5 tabakë letre prej 80 g secili. Gjatësia e prerjes është 300 mm. Kompania REXEL ka treguar vëmendje të veçantë në saktësi dhe njëkohësisht theks në sigurinë nga rreziqet gjatë përdorimit të pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252250337
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e prerjes [mm]:
300
Kapaciteti i prerjes:
5
Kodi i prodhuesit:
2101961
Lansuar:
25 Korrik 2014
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE