Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Canon AS-120

Kodi i produktit:
96667
Bateri:
LR44
EAN:
4960999673608
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4582B001
Lansuar:
16 Shtator 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori 12-shifror me madhësi të vogël gjen përdorim në të gjitha zyret profesionale. Produkti posedon një ekran LCD të pjerrët, i cili iu mundëson leximin e numrave pa marrë parasysh ndriçimin në ambientin ku ndodheni. Garanton përdorim të lehtë përmes tastierës së qartë dhe të kuptueshme me taste të mëdha me ngjyra. Dimensionet e ekranit të kalkulatorit janë 72.8 x 22.3 mm ndërsa tastet janë të madhësisë prej 18 x 4.6 mm. Produkti peshon 108 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44
EAN:
4960999673608
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4582B001
Lansuar:
16 Shtator 2011
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Pesha:
108
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
72.8 × 22.3
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
LR44
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE