Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Canon F-718SGA, i zi

Kodi i produktit:
117980
EAN:
4960999676661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4299B003/4299B001
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Canon F-718SGA është ndër të ashtuquajturit Kalkulatorët e Gjelbër. Ky model është i përbërë nga materiali reciklues. Shtresa e poshtme e tij përbëhet nga materiali i recikluar i fotokopjuesve Canon. Ai është dizajnuar për persona të përgjegjshëm dhe të vetëdijshëm në lidhje me ambientin. Ky kalkulator shkencor nga Canon ka aftësi antibakteriale dhe kështu është shumë i përshtatshëm për përdorim në shkolla fillore dhe të mesme, por edhe në vende publike. Agjenti inorganik antibakterial i cili gjendet mbi butonat plastik ndihmon në eliminimin e problemeve higjienike. Kalkulatori mbështetet nga një qelizë diellore (por gjithashtu ka një bateri), si dhe ndalet kur nuk përdoret për shtatë minuta. Ka 264 funksione dhe ekrani me 18 shifra të cilat iu ofrojnë rezultate plotësisht të sakta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999676661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4299B003/4299B001
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
18
Pesha:
140
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
86 x 21
Rreshta në ekran: :
2
Slot për bateri:
CR2032, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE