Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Canon LS-123k-MOR, ngjyrë portokalli

Kodi i produktit:
143519
EAN:
4549292008555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B004
Ngjyra:
Portokalli
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator Canon LS-123k radhitet ndër kalkulatorët bazik. Është i pajisur me një ekran të gjerë Lcd në mënyrë që shifrat të mund të shihen sa më qartë. Përmasat e ekranit janë 82 x 22.5 mm. Ky produkt në përgjithësi ofron shërbime bazike siç janë funksionet e përqindjes, apo aftësia e ndryshimit të shenjave. Në mes të shumë cilësive, hyn edhe edhe aftësia e llogaritkes së taksave. Ky kalkulator posedon një celulë solare, por gjithashtu ka edhe një bateri LR44, e cila i mundëson kalkulatorit të funksionojë edhe në kushte të dobëta drite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292008555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B004
Ngjyra:
Portokalli
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
104 x 25 x 145
Pesha:
119
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
82 x 22,5
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE