Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Canon LS-123K, ngjyrë e gjelbër

Kodi i produktit:
143518
EAN:
4549292008531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B002
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon LS-123K është kalkulator i pajisur me një ekran të madh LCD që i paraqet deri në 12 shifra. Madhësia e ekranit është 82 x 22,5 mm. Ky kalkulator i kryen të gjitha funksionet themelore duke përfshirë këtu edhe funksionet me përqindje, ndryshimin e shenjave, llogaritjen e taksave, etj. Kalkulatori punon me energji diellore dhe ka vetëm një bateri LR44. Dimensionet e kalkulatorit janë 145 x 104 x 25 mm dhe peshon vetëm 119 g. Ky model është i prodhuar në katër ngjyra të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292008531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B002
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
104 x 25 x 145
Pesha:
119
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
82 x 22,5
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE