Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio DJ 120 D PLUS, i zi

Kodi i produktit:
224151
EAN:
4971850032823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032823
Lansuar:
13. 10. 2017
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llogaritësit janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve të shkollave fillore, të mesme, kontabilistëve dhe atyre që merren me statistika. Në jetën e përditshme ju gjithashtu duhet të llogarisni diçka nga koha në kohë, kështu që është i përshtatshëm për të përdorur një makinë llogaritëse për këtë qëllim. Në botën moderne të sotme, gjejmë një mori kompjuterësh të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Prodhimi i kalkulatorëve cilësor trajtohet nga gjigandi Casio, historia e të cilit daton që nga viti 1957. Casio DJ 120 D PLUS është një kalkulator xhepi me një kuti plastike të ngurtë, një ekran të madh me 12 shifra dhe karakteristika standarde numërimi. Kalkulatori furnizohet me energji nga dielli dhe bateria. Dimensionet e tij janë 144 x 192 x 34.6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850032823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032823
Lansuar:
13. 10. 2017
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
144 x 346 x 192
Pesha:
205
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE