Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kalkulator Casio DJ 120 D PLUS

Kodi i produktit:
224151
EAN:
4971850032823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032823
Lansuar:
13. 10. 2017
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llogaritësit janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve të shkollave fillore, nxënësve të shkollave të mesme, kontabilistëve dhe statistikanëve. Në jetën e përditshme ju gjithashtu duhet të llogarisni diçka nga koha në kohë, kështu që është i përshtatshëm për të përdorur një makinë llogaritëse për këtë qëllim. Në botën moderne të sotme, gjejmë një mori kompjuterësh të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Prodhimi i kalkulatorëve të cilësisë trajtohet nga gjigandi Casio, historia e të cilit daton që nga viti 1957. Casio DJ 120 D PLUS është një llogaritëse klasike e xhepit me një kuti plastike të ngurtë, një ekran të madh me 12 shifra dhe karakteristika standarde numërimi. Kalkulatori furnizohet nga dielli dhe bateria, dimensionet e saj janë 144 x 192 x 34.6 mm dhe e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850032823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032823
Lansuar:
13. 10. 2017
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
144 x 346 x 192
Pesha:
205
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE