Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 220 PLUS 2E, i kaltër

Kodi i produktit:
259713
Besueshmëria:
99 %
EAN:
4549526607141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526607141
Lansuar:
18. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator i fuqishëm kompakt me një panel LCD me dy rreshta që vjen në dispozicion për nxënësit e shkollave të mesme që kërkojnë një makinë me një gamë të gjerë funksionesh matematikore, përfshirë llogaritjet statistikore. Ky model i veçantë ofron një linjë alfanumerike / numerike, mundësinë e hyrjes së vlerave algjebrike SV.PAM. Numri i shifrave / linjave në ekran është 12/1 + 10/1, pajisja tregon mantissa dhe eksponente 10 + 2. Dimensionet e kalkulatorit janë: 14 x 77 x 162 mm. Pesha: 105 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
EAN:
4549526607141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526607141
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
10 + 2
Përmasat H x W mm:
77 x 162 x 14
Pesha g:
105
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
2
Slot për bateri:
AAA
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE