Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 350 CE X

Kodi i produktit:
214473
EAN:
4549526602030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526602030
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve dhe kontabilistëve. Kalkulator Casio FX 350 CE X është i përshtatshëm për të kalkuluar shifra të ndryshme dhe për të kryer funksione të shumta matematikore. Ekzistojnë kalkulatorë të ndryshëm siç janë ata të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Casio merret me prodhimin e kalkulatorëve që nga viti 1957. Casio FX 350 CE X është një makinë llogaritëse me një ekran me 192 × 63 piksela me rezolucion të lartë dhe një funksion të ri QR-Code. Përveç kësaj, seria e re e ClassWiz përmban një procesor të shpejtë dhe memorie të dyfishtë. Në total, ajo ka 379 funksione, menu ikonash, 47 konstante shkencore, 38 tranzicione metrike, përgjigje të shumëfishta, 9 memorie të ndryshueshme dhe shumë karakteristika të tjera. Casio FX 350 CE X përdor fuqinë e baterisë (1xLR03), përmasat e saj janë 77 x 166 x 14 mm dhe peshon 100 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549526602030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526602030
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
77 x 165,5 x 13,8
Pesha:
100
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
63 x 192
Slot për bateri:
LR03
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE