Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 570 ES PLUS 2E

Kodi i produktit:
278649
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526609022
Lansuar:
15. 1. 2020
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator i prodhuesit Casio posedon një ekran 10 + 2 me rezolucion 31 x 96. Është i mundësuar nga bateritë AAA dhe ka këto dimensione: 77 x 14 x 162mm. Ofron një numër funksionesh për llogaritje të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526609022
Lansuar:
15. 1. 2020
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10 + 2
Përmasat H x W mm:
77 x 14 x 162
Pesha g:
105
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
31 x 96
Slot për bateri:
AAA
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE