Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 570 ES PLUS

Kodi i produktit:
96557
Bateri:
AAA
EAN:
4971850182252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850182252
Lansuar:
16 Shtator 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjese e rëndësishme e nxënësve të shkollave fillore, nxënësit e shkollave të mesme, universiteteve, kontabilistëve dhe shkencëtarëve. Modeli Casio FX 570 3S PLUS është një kalkulator për shkolla me një ekran të thjeshtë dhe ka 417 funksione matematikore, përveç llogaritjes standarde duke përdorur plus, minus. Casio X 570 ES PLUS furnizohet nga bateritë AAA LR 03, ka ekran të madh dhe kalkulatori ka dimensione prej 12,2 x 80 x 164 mm dhe peshon 104 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
AAA
EAN:
4971850182252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850182252
Lansuar:
16 Shtator 2011
Ngjyra:
Bardhë, kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Pesha:
104
Prodhuesi:
Casio
Slot për bateri:
AAA
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE