Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 82 CE X

Kodi i produktit:
214471
EAN:
4549526602016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526602016
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve të shkollave fillore, nxënësve të shkollave të mesme dhe kolegjeve dhe kontabilistëve. Në jetën e përditshme, ndonjëherë duhet të numërosh diçka, kështu që është e përshtatshme të përdorësh kalkulatorin për këtë. Në epokën moderne të sotme, hasim një numër të kalkulatorëve të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Modeli Casio FX 82 CE X është një kalkulator i shkollës me një ekran me rezolucion të lartë 192 × 63 piksela dhe një funksion të ri QR-Code. Përveç kësaj, seria e re e ClassWiz përmban një procesor të shpejtë dhe memorie të dyfishtë. CASIO ClassWiz ofron karakteristika të reja mbi modelet e kaluara. Në total, ajo ka 379 funksione, menu ikonash, 47 konstante shkencore, 38 tranzicione metrike, përgjigje të shumëfishta, 9 kujtime të ndryshueshme dhe shumë karakteristika të tjera. Casio FX 82 CE X përdor fuqinë e baterisë (1xR03), përmasat e saj janë 77 x 166 x 14 mm dhe peshon 100 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549526602016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526602016
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
77 x 165,5 x 13,8
Pesha:
100
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
63 x 192
Slot për bateri:
LR03
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE