Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 82 ES-PLUS

Kodi i produktit:
275248
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526608681
Lansuar:
14. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator xhepi do t'iu thjeshtoj punën dhe t'iu kursej kohën. Ka ekran LCD me 10 shifra. Përmban një bateri AAA me jetëgjatësi 6000 orë. Përbëhet nga plastika dhe peshon 110 gramë. Përfshin funksione të thyesave, variacioneve dhe kombinimeve, transformimit të kooordinatave, kalkulime statistikore si devijime standade, analizë regresiale, funksione hiberbolike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526608681
Lansuar:
14. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10 + 2
Përmasat H x W mm:
11 x 77 x 162
Pesha g:
105
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
31 x 96
Slot për bateri:
AAA
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE