Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 9860G II, i hirtë

Kodi i produktit:
259740
Besueshmëria:
100
EAN:
4971850033691
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850033691
Lansuar:
18. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator i fuqishëm shkencor me ekran me ndriçim njëngjyrësh. Pajisja ofron 2,900 funksione matematikore të integruara. Përmban memorie programore 62 KB RAM / 1.5 MB ROM, ka butona, funksione të drejtpërdrejta dhe shndërrime në njësi. Mbështet softuerin ECON2 për marrjen e të dhënave dhe aplikacionet analitike, përfshirë funksionet grafike, ekuacionet diferenciale dhe spreadsheets. Ai ofron gjithashtu komunikim USB me një kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4971850033691
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850033691
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Hirtë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat H x W mm:
92 x 184 x 21
Pesha g:
220
Prodhuesi:
Casio
Slot për bateri:
AAA x 4
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE